Spouštíme nový web

08. 09. 2017

Pokud jste navštěvovali náš původní web, jistě si vzpomenete, že se jeho grafický vzhled mnoho let neměnil, pouze přibývaly nové kurzy a nové rozvrhy hodin. Protože ale obsahu bylo stále více a měli jsme problémy jej vměstnat do starých stránek, a navíc mnoho z vás přicházelo z mobilních zařízení, rozhodli jsme ve spolupráci s reklmní agenturou JIROUT pro radikální krok - výrobu zcela nového, moderního a přehlednějšího webu.

Co byste na našich nových stránkách neměli přehlédnout?

  • Stránku Kurzy s nově řešeným přehledem všech našich kurzů. Protože nabídek je již skutečně mnoho, připravili jsme pro Vás snadné filtrování - v horní části stránky (pod nadpisem) naleznete řádek tlačítek, kterými můžete výpis kurzů omezit jen na ty, jež jsou určeny právě pro Vámi vybranou věkovou kategorii.
  • U jednotlivých kurzů uvádíme profily lektorů. Předem tak víte, kdo se o Vás či Vaše děti v kurzech bude starat.
  • U všech kurzů je v dolní části stránky k dispozici kontaktní formulář. Nemusíte hledat a přepisovat či kopírovat naše telefonní čísla nebo e-maily, nyní nám můžete napsat prostřednictvím formuláře přímo na webu, a my se Vám brzy ozveme.
  • Doplnili jsme na web rozsáhlou fotogalerii, kterou budeme průběžně aktualizovat. Pokud jste u nás ještě nebyli, můžete se předem podívat, jak naše prostory vypadají. A pokud patříte mezi naše klienty, možná v galerii najdete své ratolesti při veselých hrách.

Nový web používá výhradně moderní technologie a přizpůsobuje se velikosti Vašeho displeje, je proto plně přístupný i z mobilních zařízení - mobilů či tabletů. Věříme, že se Vám bude líbit.

P.S. Nikdo nejsme neomylný, proto i nám mohla některá nepřesnost na novém webu utéct. Pokud jste na našich stránkách objevili chybu, budeme rádi, pokud nás upozorníte, třeba přes nový Kontaktní formulář. Děkujeme.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace