Anglické zpívánky

Naše kurzy, plné her, písniček, říkadel a zábavy, navštěvují malé skupinky dětí společně se svými rodiči. Vaši ratolest čeká hodinka příjemného muzicírování, zpěvu, pohádkových příběhů, objevování rytmů a zvuků, setkávání s lákavými hudebními nástroji, hračkami a mnoha dalšími pestrými pomůckami.

 

 

Co vás čeká v kurzu ANGLICKÉ Zpívánky?

Kurzy, které se zaměřují na seznamování s anglickým jazykem. Hodina probíhá celá v angličtině, děti si hrají, poslouchají a napodobují učitele. Ty větší mohou přímo vést jednoduchou konverzaci vždy spojenou s činností, kterou právě provádějí. Principy napodobování, opakování a prožitku jsou základními pilíři výuky.


Hudební pozadí hodiny pomáhá vytvořit nenásilnou a zábavnou atmosféru, anglická říkadla a písničky učí děti novým slovíčkům a jednoduchým větným spojením. Díky názorným pomůckám, didaktickým hrám a pestrému výběru dětských hudebních nástrojů – které vtáhnou do hry opravdu každého - si naši malí žáčci ani neuvědomují, že například procvičují slovní zásobu.

CÍL KURZU

Cílem kurzu primárně není (a snad ani nemůže být) naučit dítě anglicky, ale vytvořit u něj pozitivní vztah k tomuto jazyku, povzbudit schopnost sluchové diferenciace a podpořit celostní rozvíjení jeho osobnosti (zejména komunikační schopnosti, týmovou spolupráci a obrazotvornost). Pracujeme přitom s podprahovým vnímáním a dlouhodobou pamětí - děti si ke každé větě vytvoří vzpomínku na situaci, gesto, pocit, rytmus, melodii apod. Mnoho z takto naučených vět se jim pak i v budoucnosti pohotově vynoří vždy, když je potřebují.

 

Přijďte se inspirovat, pobavit se a zasmát společně s Vaším dítětem!

 

 

KDO VÁS PROVEDE TÍMTO KURZEM?

Výběru lektorů věnujeme maximální péči. Vaše děti budou tedy v rukou skutečných odborníků.

Mgr. Helena Chaloupková, Ph.D
Muzikolog, novinář, anglofil, máma dvou dětí.
732 385 202
Vendula Burkoňová
Empatická a vždy usměvavá máma třech kluků.
734 283 498
Alena Mifková
Akční máma dvou malých dětiček. Miluje muziku, chození do přírody a kempování s rodinou. Baterky jí dobíjí dětská radost a sluneční paprsky.
725 109 712

Rozvrh hodin

Kompletní rozvrh kurzů Babymusic ke stažení ZDE (formát PDF, 86 kB).

Den čas název kurzu místo kurzu info Zahájení
Čtvrtek 8:45 - 9:30 Anglické zpívánky Čarostrom, Chrudim babymusic@babymusic.cz 14.09.2023
10:00 - 10:45 Anglické zpívánky

Milheimova 611, Pardubice

babymusic@babymusic.cz 14.09.2023

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace