Anglická školka

Nabízíme i celodopolední a odpolední programy

PARDUBICE

Intenzivní anglické dopoledne v domácím prostředí a s anglickou tetou. Přirozeně navazuje na Anglické zpívánky pro Toddlers, je rozšířeno o „art activities“ a první pokusy o mluvenou angličtinu. Individuální přístup a příjemnou atmosféru zaručuje malý počet dětí ve skupince - přijímáme pět dětí od 2 do 5 let. Velký prostor 4 hodinové výuky dává dětem možnost v angličtině zažít i běžné procesy jako stravování, uklízení, oblékání apod.

Děti se zcela přirozeně - nápodobou a opakováním - seznámí s anglickými frázemi každodenního života, budou angličtinu poslouchat a prožívat. Pokud Vás myšlenka anglické školičky v soukromí zaujala, pošlete předběžnou přihlášku s věkem dítěte, zda a kde absolvovalo Anglické zpívánky a o kolik dnů v týdnu máte zájem (v nabídce dopolední i celodenní varianta) na info@babymusic.cz.

Výuka ve státních mateřských školách

 Intenzivní bilingvní výuku babymusic nabízí také žáčkům Mateřské školy Na Višnovce Pardubice a Mateřské školy Chrast.

CHRUDIM

Organizujeme anglický program v CHRUDIMI, který funguje na stejných principech přátelské bilingvní výchovy jako pardubická pobočka. Setkáváme se každé pondělí v krásném prostředí rodinného centra Mamaklub Chrudim, nabízíme dopolední i celodenní variantu pobytu, slevu pro sourozence a zajištění oběda. Samozřejmostí je ukázka zdarma.

DŘÍTEČ

Od září 2012 se Vaše děti mohou zúčastnit anglického dopoledne v rodinném domě v Dřítči. Anglickou školku zde každý čtvrtek vede Mgr. Marta Stránská.

SEZEMICE

Ve školním roce 2015 -2016 jsme otevřeli oddělení anglické školičky také v Sezemicích. Jste srdečně zváni na ukázku zdarma do Rodinného centra Vaňásek.

 

Nevyhovuje Vám dopolední kurz, zkuste jeho zkrácenou odpolední verzi viz ROZVRH HODIN.
Více informací na info@babymusic.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace